Haber

Titanic Cup Turnuvası Antalya’da başlıyor

Türkiye, Hollanda, Letonya ve İskoçya’dan 4 takımın mücadele edeceği Titanic Cup Turnuvası’nın basın lansmanı Titanic Mardan Hotels’de yapıldı. Turnuvaya Türkiye’den Adana Demirspor, Hollanda’dan Fortuna Sittard, Letonya’dan Fk Liepaja ve İskoçya’dan Livingston FC katılıyor.

Ulusal ve uluslararası futbolun tercih ettiği Antalya’da Dünya Kupası nedeniyle ulusal liglerin ara döneminde Titanic Hotels küme otellerinde kamp yapan Adana Demirspor, Fortuna Sittard (Hollanda), Fk Liepaja (Letonya) ve Livingston FC ( Kulüpler devre arası kamp yeri olarak her gün, her gün) İskoçya) Titanic Cup’ta bir araya gelerek mini bir turnuva ile yarışacak ve lige hazırlanacaklar. Turnuva öncesi düzenlenen basın toplantısında turnuva komiteleri tanıtılırken, toplantıya FIFA maç temsilcisi Protsenko Viacheslav, UEFA maç temsilcisi Dragoş Hincu, takım yöneticileri Nicholajs Djakins ve Jervgenijs Belovs ile organizatörler Georg Wimmer, Cheban Mikhail ve Atalay Mutlu katıldı.

Turnuva, Adana Demirspor ile Fortuna Sittard arasında 5 Aralık Pazartesi günü saat 13.30’da Titanic Mardan Stadı’nda oynanacak maçla başlayacak. Ardından saat 16.00’da oynanacak Fk Liepaja ile Livingston FC karşılaşması ile devam edecek. Turnuva 8 Aralık Perşembe günü oynanacak final maçı ile sona erecek. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu